Sale FRIGORIFER BEKO RDNE350K20W

FRIGORIFER BEKO RDNE350K20W

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 53.990 Lekë

Çmimi special 37.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRIGORIFER BEKO RDNE350K20W
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dorezat anti-bakteriale të dyerve

Me ndihmën e një ngjitëseje speciale antibakterike të veshur në dorezat e derës, pikat më të rëndësishme të kontaktit mbeten pa baktere.

Efikasiteti i Energjisë A +

Produkti A + konsumon deri në 20% më pak energji sesa një produkt i identik i energjise A.

Neo Frost

Falë 2 sistemeve të pavarura të ftohjes, teknologjia NeoFrost nga Beko mban nivelet optimale të lagështisë në brëndësi të frigoriferit për një freski më afatgjatë (mbi 90%).

Ndriçimi LED

Kur frigoriferi juaj është plot, është e lehtë të harrosh ato përbërës të shijshëm që fshihen në thellësitë e thella dhe të errëta. Ndriçimi efikas LED i Beko-s kalon përgjatë tavanit dhe anëve të frigoriferit tuaj, duke ndriçuar çdo raft veç e veç dhe duke ndriçuar rrugën për krijimin tuaj të ardhshëm të kuzhinës. Tani, asgjë nuk do të humbasë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FG1007
Marka BEKO
Tipi i Frigoriferit NGRIRES I SIPERM
Kapaciteti total 350
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) 73 / 241
Lloji i ftohjes ME AJER
Ngjyra/Materiali E BARDHE
Tipi i vendosjes Qendrim i lire
Permasat (Gj x L x Th) (cm) 60 x 172 x 65
Materiali i rafteve Xham
Nderrimi i hapjes se deres PO
Paneli i kontrollit Mekanik
Opsione Ekstra JO
Klasi i energjise A+
Mbrojtja e ushqimeve Shtrese antibakteriale
Opsioni i pushimeve JO
Ndricimi i brendshem LED
Ftohje e shpejte JO
Zona e freskise PO
Kompresori I thjeshte
Niveli i zhurmes (dBa) 43
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni