Sale FRIGORIFER BEKO RDNE350K20X

FRIGORIFER BEKO RDNE350K20X

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 57.990 Lekë

Çmimi special 39.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FRIGORIFER BEKO RDNE350K20X
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Filtri aktiv i aromave

Filtron ajrin e ftohtë që qarkullon brënda frigoriferit dhe eliminon aromat dhe bakteret e padëshiruara për të mbajtur ushqimin brenda të freskët.

Efikasiteti i Energjisë A +

Produkti A + konsumon deri në 20% më pak energji sesa një produkt i identik i energjise A.

Ndriçimi LED

Krahasuar me dizajnet konvencionale të ndriçimit, zinxhirët e dritave LED përgjatë murit të pasëm të frigoriferit sigurojnë ndriçim më të pastër dhe efikas të hapësirës.

Ventilatori ftohës

Falë ventilatorit në frigoriferët e ngrirësve të përzgjedhur të Beko-s,ajri i ftohtë do te shpërndahet në mënyrë të barabartë në frigorifer, duke siguruar nje performance më të mire të ftohjes.



Detaje të produktit

Kodi i Neptun FG1008
Marka BEKO
Tipi i Frigoriferit NGRIRES I SIPERM
Kapaciteti total 314
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi) 73 / 241
Lloji i ftohjes ME AJER
Ngjyra/Materiali GRI / INOKS
Tipi i vendosjes Qendrim i lire
Permasat (Gj x L x Th) (cm) 59.5 x 172 x 65
Materiali i rafteve Xham
Nderrimi i hapjes se deres PO
Paneli i kontrollit Mekanik
Opsione Ekstra Rafte per shishet
Klasi i energjise A+
Mbrojtja e ushqimeve Sistem Antibakterial
Opsioni i pushimeve No
Ndricimi i brendshem LED
Ftohje e shpejte PO
Zona e freskise PO
Kompresori No
Niveli i zhurmes (dBa) 44
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni