LAVATRICE BEKO WMY 71033 PTLMB

Garancia: 60 muaj
44.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LAVATRICE BEKO WMY 71033 PTLMB
Marka Beko

Anëtarësohu

449 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Wool Program

Ky cikel special i larjes me kontrollin e tij smart sigurohet që copat e leshit të lahen pa dëme.

Shirt Program

Ky program special ka më pak lëvizje mekanike dhe temperatura vendoset në maksimumi 40 gradë për të ju siguruar që minimizon dëmtimin e bluzës suaj dhe kështu mund të zgjasi më shumë se zakonisht.

Dark Care

Beko ka një program special që përdoret për rrobat e errëta sintetike ose me bazë pambuku i cili është i përshtatshëm për rrobat e errëta ose me ngjyra që mund të humbasin cilësinë.

Mix 40

I dizenjuar për të larë copa pambuku dhe sintetike në të njejtën kohë, ky program lan rroba të ndryshme në një kohë.

Child Lock

Child lock mund të aktivizohet për të parandaluar gishtat e vegjël të fëmijëve për të shtypur butonat. Duke aktivizuar këtë opsion bën të mundur parandalimin e ndryshimeve të programit pasi ai është zgjedhur njeherë.

Automatic Water Control System

Larja mund të variojë nga përmasat dhe lloji i copave. Falë sistemit të kontrollit automatik, sasia e ujit rregullohet automatikisht që të japë një performance optimale në varësi nga permasat dhe lloji i copes që po lahet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LV0665
Marka BEKO
Kategoria LARESE
Lloji No
Lloji i deres Hyrje nga perpara
Kapaciteti thares JO
Kapaciteti Lares 7 Kg
Numri i xhirove te centrifugimit 1000 rpm
Numri i programeve te tharjes JO
Numri i programeve te larjes 15
Nderrim i hapjes se deres JO
Paneli i kontrollit Elektronik
Lloji i centrifuges E perzgjedhshme
Teknologji larje Aqua Fusion
Klasa e energjise A+++
Performanca ne tharje C
Performanca ne larje A
Permasat e deres JO
Kendi i hapjes se deres 180
Lloji i rezistences INOKS
Lloji i motorrit UNIVERSAL
Menyra e tharjes se rrobave JO
Menyra e larjes se rrobave Standarte
Niveli i zhurmes ne (dBa) 60 / 75
Ngjyra E bardhe
Ngjyra e deres E zeze
Permasat neto(cm) 60 x 84 x 55
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni