SHTRYDHESE BOSCH MES25G0

Garancia: 24 muaj
16.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SHTRYDHESE BOSCH MES25G0
Marka Bosch

Anëtarësohu

169 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

DripStop parandalon rrjedhjen e pikave dhe mban vendin të pastër.

Gyp shumë i madh për mbushjen me fruta dhe perime - nuk ka nevojë për para-prerje.

Jashtëzakonisht e sigurt: Motori funksionon vetëm nëse pajisja është montuar siç duhet me kapakun e mbyllur.

Praktike dhe me dy shpejtësi për fruta të forta dhe të buta.


Mund të bëni shumë me 700 watt

Në 700 watt, motori ka mjaftueshëm fuqi për të gjithë nevojat tuaja të përditshme ditore, të tipit miksim, grirje, përzierje etj. Pra ju nuk mund të kërkoni më shumë.

SafetyStop. Siguria e para

SafetyStop ofron mbrojtje efikase kundër lëndimit: Kur hapni kapakun gjatë proçesit, motori ndalon menjëherë dhe automatikisht në sekonda. Aparati gjithashtu mund të ndizet vetëm kur të gjitha pjesët janë montuar siç duhet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SH0195
Shtrydhese per kokerr te plote te frutes PO
Fuqia shtrydhese (Watt) 700
Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes 2 L
Gote shtese per lengun PO
Kapaciteti i gotes se lengut 1.25 L
Pjeset mund te lahen ne lavastovilje PO
Nivelet e fuqise 2
Ngjyra E bardhe / Jeshile
Garancia normale 24
Marka N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni