Sale THARESE FLOKESH BHD176/00

THARESE FLOKESH BHD176/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 6.990 Lekë

Çmimi special 5.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE FLOKESH BHD176/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

THARESE FLOKESH BHD176/00

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0574
Fuqia 2200 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor PO
Funksion ionik PO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 6
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 24
Marka N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni