TV LG LED 43UK6470PLC.AEE

Garancia: 24 muaj
77.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TV LG LED 43UK6470PLC.AEE
Marka Lg

Anëtarësohu

779 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dëgjoni. Mendoni. Përgjigjuni.

Falë përpunimit të gjuhës natyrale LG AI (Inteligjencës Artificiale) të televizorit, tani mund t'i aksesoni lehtësisht përmbajtjes dhe shërbimit televiziv pa kaluar nëpër hapa të komplikuara. AI dëgjon dhe mendon t'i përgjigjet kërkesave tuaja. Shikoni se si televizori LG AI ka ndryshuar mënyrën tuaj të shikimit të televizorit.

Ndrysho në Cinema Mode

Me një kërkesë të thjeshtë,televizori LG AI do të vendosë disponimin kinematik gjatë kohës që shikoni TV. Përjetoni argëtimin më të mirë kinematografik përmes Cinema Mode.

Më trego një video për stërvitje

Tashmë nuk shtypni më butona ose kërkoni videoklipet që dëshironi të shikoni, thjesht thoni atë që dëshironi të shikoni dhe televizori LG AI do ta gjejë atë për ju.

ULTRA HD 4K

Një mori me detaje të reja. Rezolucioni ULTRA HD 4K është 4 herë më shumë se Full HD, duke prodhuar një qartësi brilante dhe detaje të gjalla që të tërheqin edhe kur pamja mbyllet. Ky nivel i detajeve është përshtatur mirë në argëtimet, ndeshjet sportive dhe lojrat; rezultati i imazheve do ju ripërcaktojë eksperiencën tuaj.

Një imazh i gjallë nga çdo kënd

Risia jonë më e fundit Ultra HD është e ndërtuar me një panel unik IPS 4K që nënkupton argëtimi juaj është i dukshëm nga çdo kënd pa asnjë dëmtim.

Më shumë mundësi përpunimi

Në mbështetje të proçesit të përpunimit të avancuar të imazheve që kërkojnë dritë apo qartësi, ofrohen katër bërthama përpunuese të disponueshme për këtë lloj televizori LG. Një tru i shpejtë dhe i fuqishëm për t'u siguruar që të keni imazhin më të mirë të mundshëm.

Imazhe 4K HDR

Teknologjia e avancuar HDR mund të përshtatet në një varietet të formateve HDR dhe ju mundëson ju skenë pas skene një riprodhim të një imazhi të caktuar. HDR e aktivizuar është një HDR më e mirë.

Tingull shumëdimensional Ultra Surround

Televizioni i madh meriton një audio të shkëlqyer. Kjo teknologji e zërit krijon shumë kanale virtuale që prodhojnë efekt ultra surround.

Dizajn modern

Televizori juaj është i përbërë nga veshje minimale dhe me një shkëlqim tërheqës, që ju mundësojnë një ndërtim premium dhe një prekje të një cilësie të lartë në çdo dhomë ndenjeje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TV3673
Marka LG
Paneli LED
Permasa [inch] 43
Definicioni 4k Ultra HD
Frekuenca [Hz] 1600 PMI
Kontrasti HDR
Teknologjia 3D JO
Smart TV PO
Sistemi Operativ Web OS 4.0
DLNA PO
Wireless PO (integruar)
Bluetooth PO
Audio 2 x 10 W
Marresi DVB-T2 / C / S2
Moduli CI+
HDMI / USB PO
Komponent PO
Kompozit (AV) PO
Skart JO
Ethernet PO
Dalje Optikale PO
Konsumi Maksimal (Watt) 71
Konsumi Standby (Watt) 0.5
Stema ekologjike A
Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm) 97.7 x 63.6 x 22.4
Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm) 97.7 x 57.5 x 8.1
Pesha me mbajtese (kg) 9.3
Pesha pa mbajtese (kg) 8.3
Garanci Shtese Komfort 3 - 7.990 (GA0015)
Garancia normale 24

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni