Sale ANTI INSEKTE ROWENTA MN4010F0

ANTI INSEKTE ROWENTA MN4010F0

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 8.490 Lekë

Çmimi special 6.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ANTI INSEKTE ROWENTA MN4010F0
Marka Rowenta

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun VE0054
Marka ROWENTA
Teknologjia UV LED
Fuqia 4 W
Numri i dritave 6
Zona e mbulimit 40 m2
Niveli i zhurmes 30 dB
Ambienti i perdorimit Brenda dhe Jashte
Garancia Normale 24
Ean Code N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni