Controller Nintendo Switch gre

Garancia: muaj
7.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

Controller Nintendo Switch gre
Marka Nintendo

Detaje

Argëtohuni me liri të plotë

Doreza mund të lidhet më Nintendo Switch për përdorim portabël të pajisjes. Luani me liri të plotë lëvizjeje falë funksionimit me bateri të dorezës pa pengesën e kabllove.

Doreza ka mjaftueshëm butona kontrolli që të përdoret si leve kontrolli e pavarur ose mund të bashkohet me një dorezë tjetër duke formuar stilin klasik.

Doreza Joy-Con ka fuqi të pabesueshme për shkak të veçorive të reja të tilla si kamera e lëvizjes IR që mund të ndiejë distancën, formën dhe lëvizjen e objekteve të afërta dhe funksionin e dridhjes HD.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun VG0311
Marka Nintendo
Perdorimi Doreze me sensor levizje
Te tjera JO
Nderfaqja Wireless
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 045496430573

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni