Sale DOREZE PS4 DUALSHOCK  BLUE V2

DOREZE PS4 DUALSHOCK BLUE V2

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 7.990 Lekë

Çmimi special 6.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DOREZE PS4 DUALSHOCK BLUE V2
Marka Sony

Detaje


DUALSHOCK 4 Blue

Doreza e fansave të PS4 vjen me një ngjyrë tërheqëse blu. Kjo seri e limituar ju lejon t’i shtoni stil lojës tuaj.

Kontroll i saktë

Forma dhe ndjeshmëria e analogëve dhe butonave të DualShock 4 janë rritur për t'ju ofruar një kontroll absolut në të gjitha lojërat e PlayStation 4.

Analogë më të mirë

Analoget janë të përmirësuar dhe butonat në pjesën e sipërme të levës mundësojnë saktësi të pashembullt me çdo lëvizje.

Mënyra të reja për të luajtur

Karakteristikat revolucionare si sipërfaqja me prekje (touchpad), drita dhe altoparlanti i integruar ofrojnë mënyra emocionuese të reja për të përjetuar dhe bashkëvepruar me lojërat tuaja.

Ndajeni lojën me të tjerët

Shtimi i butonit ‘Share’ bën shpërndarjen e momenteve më fantastike të lojërave tuaja aq lehtë vetëm me shtypjen e një butoni. Ngarkoni video të lojërave dhe screenshot direkt nga sistemi juaj ose transmetoni live lojën tuaj pa asnjë ndërprerje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL1155
Marka SONY
Perdorimi Doreze per PS4
Te tjera JO
Nderfaqja Wireless / USB
Ngjyra Blu
Garancia normale No
Ean Code 711719893950

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni