KUFJE PS4 PLATINUM WIRELESS

16.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

KUFJE PS4 PLATINUM WIRELESS
Marka Sony

Detaje


Cilësitë premium të audios

Përjetoni tinguj virtual të pasur të mundësuar nga teknologjia revolucionare 3D audio.

Në disa lojëra specifike PS4 që mbështesin plotësisht audio 3D, ju mund të dëgjoni dhe ndjeni një përvojë të mrekullueshme audio me tinguj rrethues që burojnë nga të gjitha drejtimet.

Altoparlantët 50mm sigurojnë qartësi të mahnitshme audio, nga volumet e larta dhe mesatare me një bas të pasur.

Shkarkoni aplikacionin shoqërues nga PlayStation Store për të përshtatur kufjet me modalitetet audio të krijuara nga zhvilluesit e lojërave për të nxjerrë çdo nuancë delikate në lojën e tyre.

Mikrofona të dyfishtë

Mikrofonat e avancuar të integruar kapin zërin tuaj dhe eleminojnë zhurmat shpërqëndruese, pavarësisht se si i vendosni kufjet.

Luani më gjatë

Kufjet kanë dizajn të lehtë, të qëndrueshëm dhe të përshtatshëm për t'i mbajtur me orë të tëra. Ato kanë një jetë të zgjatur të baterisë për t'ju lejuar të luani më gjatë pa ndërprerje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL1483

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni