PS3 MOTION CONTROLLER

Garancia: muaj
2.190 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PS3 MOTION CONTROLLER
Marka Sony

Detaje

 

Perfekte për realitetin virtual

Gjallërojeni më tej eksperiencën tuaj të realitetit virtual me dorezën për kontrollimin e lëvizjeve, e cila përputhet me të gjitha lojërat. Kjo dorezë ka sensorë për lëvizjet tuaja që ju japin mundësinë të ndërveproni me mjedisin virtual me saktësi të jashtëzakonshme.

Dizajn ergonomik dhe gjurmim i jashtëzakonshem

Ndjeni lidhjen e jashtëzakonshme me botët virtuale falë dizajnit të rehatshëm dhe reagimeve me dridhje.

Përjetoni ndjesi fantastike me sensorët e integruar që kontrollojnë në mënyrë preçize levizjet tuaja.

Përdorim intuitiv

Merrni kontrollin e plotë të eksperiencës tuaj virtuale, duke përfshirë butona të njohura nga ju që ngjasojnë me dorezat e zakonshme.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL0220
Marka SONY
Perdorimi Doreze me sensor levizje
Te tjera Vetem per PS3
Nderfaqja Bluetooth
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 711719183860

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni