PS4 DUALSHOCK STEEL BLACK

Garancia: muaj
8.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PS4 DUALSHOCK STEEL BLACK
Marka Sony

Detaje


DUALSHOCK 4

Doreza e fansave të PS4 vjen me një ngjyrë tërheqëse gri. Kjo seri e limituar ju lejon t’i shtoni stil lojës tuaj.

Kontroll i saktë

Forma dhe ndjeshmëria e analogëve dhe butonave të DualShock 4 janë rritur për t'ju ofruar një kontroll absolut në të gjitha lojërat e PlayStation 4.

Analogë më të mirë

Analoget janë të përmirësuar dhe butonat në pjesën e sipërme të levës mundësojnë saktësi të pashembullt me çdo lëvizje.

Mënyra të reja për të luajtur

Karakteristikat revolucionare si sipërfaqja me prekje (touchpad), drita dhe altoparlanti i integruar ofrojnë mënyra emocionuese të reja për të përjetuar dhe bashkëvepruar me lojërat tuaja.

Ndajeni lojën me të tjerët

Shtimi i butonit ‘Share’ bën shpërndarjen e momenteve më fantastike të lojërave tuaja aq lehtë vetëm me shtypjen e një butoni. Ngarkoni video të lojërave dhe screenshot direkt nga sistemi juaj ose transmetoni live lojën tuaj pa asnjë ndërprerje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL1533
Marka SONY
Perdorimi Doreze per PS4
Te tjera Perdoret ne PS4
Nderfaqja Bluetooth
Ngjyra Gri
Garancia normale No
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni