PS4 VERTICAL STAND

Garancia: muaj
1.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PS4 VERTICAL STAND
Marka Sony

Anëtarësohu

19 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Qëndrueshmëri më e madhe

Stenda vertikale është dizenjuar eksluzivisht për PlayStation 4. Elegant dhe me përmasa kompakte kjo stendë ruan hapësiren dhe shpalos me krenari PS4 tuaj.

Stenda mban të ftohtë PS4 pasi qarkullon më mirë ajrin. Siguroni qëndrueshmërinë e pajisjes tuaj falë katër këmbëzave jo-rrëshqitëse në pjesën e poshtme.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL0662
Marka SONY
Perdorimi Mbajtese
Te tjera No
Nderfaqja No
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 711719270973

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni