TELEKOMANDE SONY PS3 BD BLACK

Garancia: muaj
1.800 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TELEKOMANDE SONY PS3 BD BLACK
Marka Sony

Anëtarësohu

18 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Aksesoni dhe kontrolloni burimet tuaja të preferuara të argëtimit

Do të shijoni rehatinë e të pasurit vetëm një telekomandë e cila kontrollon pajisje të ndryshme si televizori, sistemet audio dhe PS3. Pavarësisht nëse po shikoni filma, po dëgjoni muzikë ose po shikoni fotografi nga PS3 juaj, kjo telekomandë ju lejon të navigoni me lehtësi.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PU0014
Marka SONY
Perdorimi Per filma ne PS3
Bateria 2x AA
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 711719689287

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni