Sale DOREZE PS3 DUAL SHOCK BLACK

DOREZE PS3 DUAL SHOCK BLACK

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 4.990 Lekë

Çmimi special 3.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DOREZE PS3 DUAL SHOCK BLACK
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përdorim pa kabllo

Projektuar nga Sony për të kapërcyer hendekun midis botës reale dhe dixhitale, doreza Dualshock 3 lidhet me valë me PlayStation 3 për t’ju dhënë përdoruesve komandën e saktë virtuale.

Doreza Dualshock ofron përfshirje të plotë, duke stimuluar dridhjet në kohë, në mënyrë që lojtarët të ndjejnë ndikimin e shpërthimeve, goditjeve dhe të përgjigjen me sukses.

Dizajn ergonomik

Dizajni ergonomik i dorezës, butonat e ndjeshëm ndaj presionit, teknologjia sensing Sixaxis e lëvizjes dhe lidhja e shpejtë Bluetooth funksionojnë së bashku për t’ju lidhur sa më mirë me personazhin në lojë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL0383
Marka No
Perdorimi No
Te tjera No
Nderfaqja No
Ngjyra No
Garancia normale No
Ean Code 4905524470406

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni