X BOX ONE 1 TB SLIM + ASSASSIN

Garancia: 12 muaj
39.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

X BOX ONE 1 TB SLIM + ASSASSIN
Marka Microsoft

Detaje


Lojërat luhen me mirë në Xbox One S

Luani mbi 1.300 lojëra të mrekullueshme nga prodhuesit më të mëdhenj dhe eksluzivitetet më të njohura dhe të përjetoni eksperienca unike.

Sillni në jetë lojërat dhe filmat

Nëse jeni duke luajtur një lojë ose duke parë një film, Xbox One S do t’ju dhurojë grafika brilante me teknologjinë HDR, audio të cilësisë premium dhe eksperiencë të shpejtë online.

Audio gjithëpërfshirëse dhe rezolucion 4K

XBOX One ofron video streaming në cilësinë 4K dhe teknologjinë Ultra HD Blu-ray. Falë sisitemit Dolby Atmos dhe DTS:X, audio është më gjithëpërfshirëse për një eksperiencë më të gjallë.

Përjetoni lojëra me ngjyra më të gjalla dhe më të ndritshme si Forza Horizon 4, Sea of Thieves dhe Fallout 76. Me një raport më të lartë të kontrastit, teknologjia me dinamikë të lartë sjell thellësinë e vërtetë vizuale të lojërave tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun XB0238
Tipi XBOX ONE S
Llojet e disqeve Blu-Ray
Madhesia e Hard Disk-ut 1 TB
Memorje shtese No
Doreza e lojes XBOX ONE Wireless
Lidhja e dorezes USB / Bluetooth
Teknologji Wireless PO
Ethernet PO
Lidhje extra USB / HDMI
Cilesia e figures 4k ultra HD
Cilesia e zerit Dolby Atoms
Procesori AMD Jaguar
Grafika No
RAM-i 8 GB
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Marka XBOX
Ean Code No

Vlerësimet e përdoruesëve

1 oggetto(i)

për faqe
Vlerësime nga Eimi
Vlerësimi
(publikuar në 16/12/2018)

1 oggetto(i)

për faqe

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni