Sale NINTENDO SWITCH JOY-CON Grey + Let's Go Pikachu

NINTENDO SWITCH JOY-CON Grey + Let's Go Pikachu

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 59.990 Lekë

Çmimi special 54.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

NINTENDO SWITCH JOY-CON Grey + Let's Go Pikachu
Marka Microsoft

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Lidheni me televizorin

Përdorni modalitetin TV duke lidhur Nintendo Switch-in dhe shijoni lojërat në cilësinë HD në televizorin tuaj.

Luani kudo

Ju mund ta merrni me vete për të luajtur kudo që dëshironi.

Luani së bashku

Ktheni ekranin dhe argëtohuni me shokët dhe familjarët tuaj me modalitetin Tabletop.

Ju prezantojmë Joy‑Con

Një levë kontrolli ose dy, në pozicion vertikal ose të shtrirë, kontroll me levizje ose me butona. Joy‑Con dhe Nintendo Switch ju ofrojnë fleksibilitet total gjatë kohës që luani.

Përdorim tradicional

Përdorni mbajtësen e përshirë për të bashkuar të dyja dorezat në një të vetme si një dorezë tradicionale.

Modaliteti Handheld

Vendosni dorezat te Nintendo Switch dhe përdoreni në modalitetin Handheld.

Eksperiencë gjithëpërfshirëse HD

Me cilësinë HD do të përjetoni një ndjesi prekjeje që shkon përtej dridhjeve të zakonshme.

Let's go Pikachu

Në lojë, ju filloni si një trajner i ri Pokemon. Ju do të takoni, kapni dhe rrisni shumë Pokemon në udhëtimin tuaj për të përmirësuar aftësitë tuaja dhe të bëheni trajneri më i mirë Pokémon. Së bashku, ju do të ndihmoni njerëzit dhe do të pengoni planet e poshtëra të atyre që duan të përfitojnë nga Pokémon për qëllimet e tyre të këqija. Sigurisht që nuk mund ta realizoni këtë vetëm pasi do të duhet të punoni me partnerin tuaj Pikachu dhe me pjesën tjetër të Pokemon-eve!


Detaje të produktit

Kodi i Neptun VG0323
Tipi NINTENDO SWITCH
Llojet e disqeve CARD SLOT
Madhesia e Hard Disk-ut 32 GB
Memorje shtese MicroSD
Doreza e lojes JOY-CON
Lidhja e dorezes Me bluetooth
Teknologji Wireless Wi-Fi / Bluetooth
Ethernet JO
Lidhje extra USB / HDMI / AUX
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit No
Procesori NVIDIA Tegra
Grafika NVIDIA Tegra
RAM-i 4 GB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka NINTENDO
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni