Sale PlayStation Classic

PlayStation Classic

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 15.990 Lekë

Çmimi special 6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PlayStation Classic
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

PlayStation Classic

Një rikrijim miniaturë i PlayStation origjinal, me 20 lojëra të integruara nga një epokë që ndryshoi argëtimin tuaj.

Dizajn klasik

Dizajni i PlayStation®Classic pasqyron në mënyrë të përkryer konsolën origjinale, me të njëjtin logo dhe butona por 45 % më të vogël se PlayStation 1994.

Lidhshmëria

Kjo konsolë miniaturë vjen me një kabllo HDMI për t'u lidhur me televizorin me dy doreza, plus një kartë memorje virtuale për të ruajtur aventurat tuaja.

Dorezë klasike

Doreza origjinale PlayStation ndryshoi mënyrën se si ne luajmë, me një dizajn ergonomik për kontroll të përsosur.

20 lojëra të integruara

Luani momentet që ndryshuan lojën përgjithmonë, me PlayStation®Classic i cili përmban 20 nga lojërat më të mira nga konsola origjinale PlayStation.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL1554
Tipi PS CLASSIC
Llojet e disqeve No
Madhesia e Hard Disk-ut No
Memorje shtese No
Doreza e lojes PO
Lidhja e dorezes Me kabell
Teknologji Wireless JO
Ethernet JO
Lidhje extra HDMI
Cilesia e figures No
Cilesia e zerit No
Procesori ARM
Grafika No
RAM-i 1 GB
Ngjyra Gri
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni