PS4 1TB + LEGO STAR WARS

Garancia: muaj
45.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PS4 1TB + LEGO STAR WARS
Marka Sony

Detaje


Grafika të jashtëzakonshme

Konsola Playstation 4 mundëson grafika dhe shpejtësi të jashtëzakonshme, personalizim inteligjent dhe shumë më shumë.

Teknologjia Blu-ray

Disqet Blu-ray me lojëra kanë më shumë kapacitet se disqet DVD, kështu që lojërat grafikisht të ngarkuara mund të përshtaten në një disk të vetëm.

Luani lojërat më të mira në PS4

Lojërat ekskluzive ju dërgojnë në udhëtime të pabesueshme. Luani online lojërat tuaja të preferuara me shokët ose kundërshtarët.

Doreza Wireless DualShock 4

Dorezat e reja DualShock 4 ju dhurojnë një eksperiencë inovative të lojërave. Dorezat kanë sensor të ndjeshëm me 6 drejtime. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni dhe të shpërndani video me një prekje të vetme.LEGO Star Wars: The Force Awakens

Marka nr. 1 e lojërave LEGO kthehet me një lojë argëtuese, plot humor bazuar në filmin e mirënjohur Amerikan Star Wars.

Loja ka përmbajtje të re të personazheve nga universi i Star Wars. Ekploroni galaksinë si kurrë më pare dhe përjetoni emocionet e aksioneve me shpejtësi të lartë fluturimi, betejat në arena dhe përleshjet në hapësirë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL1103
Tipi PS4
Llojet e disqeve Blu-Ray
Madhesia e Hard Disk-ut 500 GB
Memorje shtese JO
Doreza e lojes Dual Shock 4
Lidhja e dorezes Wi-Fi
Teknologji Wireless PO
Ethernet PO
Lidhje extra USB / HDMI
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit 5.1 Kanale
Procesori AMD Jaguar
Grafika AMD Radeon
RAM-i JO
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Marka SONY
Ean Code 711719822257

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni