PS4 1TB SLIM + 2 DUALSHOCK 4

Garancia: 12 muaj
45.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PS4 1TB SLIM + 2 DUALSHOCK 4
Marka Sony

Detaje


Performancë mahnitëse

Playstation 4 Slim ofron një performancë të shkëlqyer përmes procesorit modern me tetë bërthama AMD Jaguar, i fuqizuar nga karta grafike AMD Radeon dhe RAM 8 GB GDDR5. Memoria e brendshme prej 1TB ju jep mundësi të ruani të qetë lojërat, aplikacionet, fotot dhe videot.

Dizajn modern

Konsola PS4 vjen më një dizajn modern, të thjeshtë që vë në pah akoma më shumë pamjen e saj të sheshtë. Dizajni i brendshëm i PS4 Slim është bërë i tillë që dimensionet dhe pesha të ulen në maksimum për të përmirësuar fleksibilitetin. Ngjyra e zezë dhe shtresa matt i dhurojnë PS4 pamjen e sofistikuar që përshtatet në mënyrë të përkryer me dhomën tuaj.

Doreza Wireless DualShock 4

Dorezat e reja DualShock 4 v2 ju dhurojnë një eksperiencë inovative të lojërave. Dorezat kanë sensor të ndjeshëm me 6 drejtime. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni dhe të shpërndani video me një prekje të vetme.

Luani lojërat më të mira në PS4

Lojërat ekskluzive ju dërgojnë në udhëtime të pabesueshme. Luani online lojërat tuaja të preferuara me shokët ose kundërshtarët.

Konsola me më shumë mundësi lidhjesh

Shpërndani dhe transmetoni live lojërat dhe aventurat tuaja nëpërmjet Twitch, YouTube ose Dailymotion. Shpërndani video ose foto të shkrepura nga momentet tuaja më të mira në Twitter ose Facebook. Bashkohuni në komunitetet e fansave për të gjetur lojtarë të rinj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL1657
Tipi PS4
Llojet e disqeve Blu-Ray
Madhesia e Hard Disk-ut 1 TB
Memorje shtese JO
Doreza e lojes Dual Shock 4
Lidhja e dorezes Me bluetooth
Teknologji Wireless JO
Ethernet JO
Lidhje extra HDMI
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit Dolby Digital
Procesori AMD Jaguar
Grafika AMD Radeon
RAM-i 8 GB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni