Sale XBOX ONE S 1 TB + 2 CONT

XBOX ONE S 1 TB + 2 CONT

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 44.990 Lekë

Çmimi special 39.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

XBOX ONE S 1 TB + 2 CONT
Marka Microsoft

Detaje

Elegant, i hollë, mbresëlënës

Xbox One i ri vjen me video 4K Ultra HD, gamë të lartë dinamike (HDR), madhësi 40% më të vogël dhe dorezë të sofistikuar. Luani gamën më të madhe të lojrave, duke përfshirë lojërat klasike të Xbox 360.

High-Dynamic Range (HDR)

Gëzoni përvojën e ngjyrave më të pasura dhe më të ndezura në lojëra të tilla si Gears of War 4 dhe Forza Horizon 3. Në sajë të raportit më të lartë të kontrastit midis ngjyrave dhe errësirës, teknologjia High-Dynamic Range (HDR) nxjerr thellësinë reale optike të lojrave tuaja që mbështesin këtë teknologji.

4K Ultra HD

Falë një rezolucioni katër herë më të mirë se HD, 4K Ultra HD ofron video më të qartë dhe realist. Transmetoni përmbajtjen 4K tek Netflix dhe Amazon Instant Video dhe shikoni filma Ultra HD Blu-ray me grafikë mbresëlënëse realiste falë HDR.

Dorezë Wireless

Përjetoni komoditetin e përmirësuar të dorezës së re Xbox Wireless, e cila ka një dizajn elegant dhe më të sofistikuar. Në sajë të teknologjisë Bluetooth, luani lojrat tuaja të preferuara në PC, tableta dhe telefona me Windows 10 duke përdorur të njëjtën dorezë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun XB0245
Tipi XBOX ONE
Llojet e disqeve Blu-Ray
Madhesia e Hard Disk-ut 1 TB
Memorje shtese JO
Doreza e lojes XBOX ONE Wireless
Lidhja e dorezes USB / Bluetooth
Teknologji Wireless PO
Ethernet PO
Lidhje extra HDMI / Optical
Cilesia e figures 4k ultra HD
Cilesia e zerit No
Procesori AMD Jaguar X-86 64, 8 Cores
Grafika AMD Radeon
RAM-i 8 GB
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 12
Marka XBOX
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni