LOJE PS3 SONY RESISTANCE 3

Garancia: muaj
1.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LOJE PS3 SONY RESISTANCE 3
Marka Sony

Detaje


RESISTANCE 3

Amerika ka humbur. Katër vite pas përfundimit të Resistance 2, ushtari Joseph Capelli është duke u fshehur me gruan, djalin dhe të gjithë të mbijetuarit e tjerë nga Joseph Capelli.

Por kur Dr. Fyodor Malikov vjen me një mundësi për të mposhtur forcat pushtuese të Chimeran, Capelli duhet të lërë familjen e tij. Në një udhëtim të dhimbshëm nga Oklahoma në New York City ai do të përballët me rrënojat e mbetura nga pushtimi brutal i Chimeran.

Shpresa e fundit e njerëzimit për mbijetesë është në duart tuaja, filloni të luftoni menjëherë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL0235
Titulli Resistance 3, mund te luhet 3D
Prodhuesi Sony
Lloji Aksion Aventure Fantazie
Mosha Adoleshente
Platforma PS3
Garancia normale No
Marka SONY
Ean Code 711719294818

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni