LOJE PS3 SONY TV SUPERSTARS MO

Garancia: muaj
490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LOJE PS3 SONY TV SUPERSTARS MO
Marka Sony

Detaje


TV Superstar

Shfaquni dhe shkëlqeni në 5 shfaqje televizive të ndryshme si “Let’s Get Physical”, “Frock Star”, “DIY Raw”, “Big Beat Kitchen” dhe “Super Television Acting Agency”.

Personazhe të personalizuara

Fitoni sfida dhe bëhuni të famshëm në revistat e lojës. Nëse përdorni kamerën PlayStation®Eye mund të personalizoni personazhin me pamjen dhe zërin tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL0206
Titulli TV Superstars
Prodhuesi SCE Cambridge
Lloji Kuice / Show
Mosha Per te gjithe
Platforma PS3
Garancia normale No
Marka SONY
Ean Code 711719161974

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni