Sale ASPIRATOR BOSCH DWK97HM60

ASPIRATOR BOSCH DWK97HM60

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 99.990 Lekë

Çmimi special 79.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DWK97HM60
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

TouchControl

Vendosni nivelin e saktë të fuqisë me një prekje të vetme në sajë të TouchControl dhe DirectSelect. Është e lehtë për të vepruar: thjesht zgjidhni nivelin e duhur të fuqisë ose ndizni dritat.

Power Boost

Në sajë të rritjes së fuqisë, aspiratori juaj mund të përballojë erëra të forta gatimi dhe rrit normën e nxjerrjes me prekjen e një butoni.

Filtër metalik për yndyrnat

Filtrat metalike filtrojnë yndyrnat dhe grimcat e tjera të ngurta nga ajri i nxjerrë. Për të mbajtur këto filtra që të veprojnë me efikasitet maksimal, lajini ato rreth një herë në muaj me dorë ose në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0361
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 90 CM
Fuqia thithese 680 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Opsionale
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 57 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002946771
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni