Sale ASPIRATOR BOSCH DWQ66DM50

ASPIRATOR BOSCH DWQ66DM50

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 59.990 Lekë

Çmimi special 50.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DWQ66DM50
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Një vëllim ideal i ajrit, pavarësisht madhësisë së kuzhinës suaj

Kuzhinë e vogël apo kuzhinë e madhe? Ne ju garantojmë një performancë optimale të aspiratorit, pavarësisht madhësisë së kuzhinës suaj. Për një atmosferë të këndshme, ajri i një kuzhine duhet të ndryshohet 6 deri 12 herë në orë, për të arritur këtë, volumi i ajrit dhe kapaciteti i aspiratorit duhet të përshtaten me vëllimin e dhomës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0382
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 610 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 50/62 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242005051205
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni