Sale AUTORADIO SONY DSXA410BT

AUTORADIO SONY DSXA410BT

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 12.990 Lekë

Çmimi special 8.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

AUTORADIO SONY DSXA410BT
Marka Sony

Detaje

Amplifikimi i 4 X 55W

Përforcuesi i integruar ju jep të gjithë volumin dhe qartësinë që ju nevojitet.

Dëgjoni skedarë me cilësi të lartë FLAC

FLAC është një format skedari që, ndryshe nga MP3, kompreson sinjalin audio pa ndonjë humbje në cilësinë audio. Lidhni portën e përparme USB për të riprodhuar skedarët FLAC.


Butoni EXTRA BASS

Shtypni butonin EXTRA BASS për të shtuar fuqinë e basit të muzikës tuaj. Punon duke përforcuar basin duke krijuar bas të thellë dhe të fortë. Thjesht shtypni butonin për të aktivizuar modalitetin dhe për të shijuar tingullin dinamik.

Personalizoni tingujt tuaj

Përshtasni riprodhimin audio sipas dëshirës suaj. Rregulloni cilesimet për të krijuar tinguj unik, ose zgjidhni nga 10 opsionet e parazgjedhura. Modaliteti i ri karaoke ul frekuencat vokale kështu që ju mund të shijoni momente të këndshme këndimi në makinën tuaj.

Lidhni pajisjen tuaj me USB

Lidhni MP3 player-in tuaj në portën e përparme USB për të hyrë në bibliotekën tuaj muzikore. Porta USB është gjithashtu e pajtueshme me Android Open Accessory 2.0. Kjo do të thotë se mund të luajë muzikë që është në përputhje me smartphone-in tuaj Android dhe aplikacionet e tij.

Ekrani LCD për lexim të lehtë

Me kënd të gjerë shikimi dhe deri në 5 herë kontrast më të lartë se ekranet konvencionalë, ekrani me shtrirje vertikale është gjithmonë i lehtë për t’u lexuar.

Ndriçimi dhe frekuenca të sinkronizuara me tingujt

Shihni lëvizjen e muzikës, me dritat që ndryshojnë dhe pulsojnë në përputhje me dinamikën e kënges.

Filtri high-pass jep frekuenca të larta dhe të mesme në altoparlantët tuaj, ndërsa filtri low-pass drejton vetëm frekuencat e basit në subwoofer.

Lidhni dy smartphone me Dual Bluetooth®

Lidhni telefonin tuaj duke përdorur Bluetooth® për akses të plotë në navigacion, transmetimin e muzikës dhe veçoritë e komunikimit. Një telefon i dytë mund të lidhet njëkohësisht për të bërë dhe marrë telefonata hands-free.

Kontrolloni duke folur

Shijoni opsione të dobishme për smartphone pa hequr sytë nga rruga. Kontrolli zanor ju lejon të menaxhoni muzikën dhe të komunikoni me kontakte, të gjitha nëpërmjet komandave të thjeshta zanore.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AU0359
Marka SONY
Radio FM/MW/LW/SW Radio FM / AM
Leximi i disqeve JO
Cilesia e zerit (dB) No
Hyrje bagazhieri No
Tipi I amplifikatorit Jo
Fuqia 55 W x 4
Rregullimi I frekuencave (bass/treble) Extra Bass
Dalje per Subwoofer PO
Hyrja AUX ballore PO
Bluetooth PO
Mikrofon I integruar JO
Lidhje iPod PO
Porte USB PO
Antishock PO
Ekrani LCD
Koke e heqshme PO
Pulti JO
Madhesia (DIN) No
Garancia normale 12
Ean Code 7900000181958

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni