Sale DEPILATOR BRAUN 1170 NEW

DEPILATOR BRAUN 1170 NEW

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.590 Lekë

Çmimi special 2.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DEPILATOR BRAUN 1170 NEW
Marka Braun

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Përdorim i përshtatshëm

Depilatori ka një dizajn ergonomik që e bën të lehtë përdorimin e tij në shumë pjesë të trupit tuaj. Përdoret vetem i lidhur me kabllo duke ju ofruar një depilim të vazhdueshëm pa ndërprerje.

Sistem depilimi efikas

Ky depilator ka 20 mini-piskatore të cilat tërheqin dhe shkulin qimet, për lëkurë të butë dhe të lëmuar që zgjat për disa javë. Gjithasthu depilatori ka 2 nivele shpejtësie: shpejtësia e parë ofron depilim më delikat dhe të kujdesshëm, ndërsa shpejtësia e dytë ofron performancë më të shpejtë.

Teknologjia SoftLift Tips

Depilatori përdor teknologjinë SoftLift Tips, e cila ngre qimet dhe i drejton ato tek piskatoret, për një depilim më të lehtë.

Pastrim i lehtë

Bashkë më makinën depiluese do të gjeni edhe një furçë të vogël për të pastruar kokën e depilatorit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0219
Marka BRAUN
Kategoria Depilator
Numri i kapeseve 20
Nivelet e shpejtesise 1
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje No
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures Jo
Me opsion ftohjeje Jo
Ngjyra E bardhe
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 4210201656104

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni