Sale DEPILATORE PHILIPS HP6422/01

DEPILATORE PHILIPS HP6422/01

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.990 Lekë

Çmimi special 3.197 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DEPILATORE PHILIPS HP6422/01
Marka Philips

Detaje

Kapje ergonomike për përdorim të rehatshëm

Forma e rrumbullakët përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj për heqjen e qimeve në mënyrë të rehatshme.

Kapak Opti-start

Koka e depilatorit ofron kontakt maksimal gjatë gjithë kohës dhe zbut lëkurën tuaj para depilimit. Depilatori pozicionohet në këndin optimal për heqje të vazhdueshme dhe efektive të qimeve.Gjithashtu përmban çantë të vogël udhëtimi për ruajtje dhe transport të pajisjes.

Shpejtësi e dyfishtë

Depilatori siguron heqje të plotë, por njëkohësisht delikate të qimeve, në sajë të dy niveleve të shpejtësisë. Falë përzgjedhjes së 2 shpejtësive, mund të hiqni edhe qimet më të holla në zonat më të vështira për t'u arritur.

Mund të pastrohet me lehtësi

Furça kompakte e pastrimit largon në mënyrë efikase qimet që ngecin në disqet e pajisjes. Për një pastrim tërësor, thjesht hiqni kokën e depilatorit dhe lajeni nën ujë të rrjedhshëm.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0152
Marka PHILIPS
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 20
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit No
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje Po
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje No
Ngjyra E zeze
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 884642201300

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni