DEPILATORE PHILIPS HP6574/20

Garancia: 24 muaj
15.590 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

DEPILATORE PHILIPS HP6574/20
Marka Philips

Detaje

Arrin të heqë edhe qimet më të holla

Aksesori për heqjen e qimeve kryen një lëvizje masazhuese që ju lejon të depiloni edhe qimet më të holla dhe delikate.

Përmban disqe qeramike

Disqet qeramike shërbejnë gjithashtu për kapjen dhe heqjen e qimeve më të shkurtra dhe më të holla.

Depilim pa tërheqje të lëkurës

Ky depilator është i pajisur me disqe dhe piskatore për të depiluar pa tërhequr lëkurën duke e mbrojtur atë.

Mini Depilator

Një zgjidhje specifike për pjesët e ndjeshme. Depilator i hollë dhe preçizë për zona të ndjeshme, që mund merret me vete edhe gjatë udhëtimeve.

Higjenë optimale

Ky depilator është i pajisur me një kokë e cila mund të hiqet lehtësisht dhe të shpëlahet nën ujë të rrjedhshëm për higjienë optimale.

Sipërfaqje më e madhe depilimi

Koka e gjerë e depilatorit ju garanton një heqje optimale të qimeve në çdo kalim. Rezultati është lekurë e lëmuar dhe butë brenda disa minutave.

Funksioni masazhues

Funksioni masazhues me dridhje stimulon dhe zbut lëkurën për një depilim të këndshëm me më pak dhimbje.

Opti-light

Sistemi i integruar Opti-light, ju mundëson ndriçimin e duhur për të identifikuar edhe qimet më të vogla, për rezultate më të mira.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun DE0149
Marka PHILIPS
Kategoria Epilator
Numri i kapeseve 32
Nivelet e shpejtesise 2
Numri i kokave te depilimit 1
Koke depilimi qe mund te lahet ne uje No
Furce pastrimi Po
Aksesore per masazhim te lekures Po
Me opsion ftohjeje Jo
Ngjyra E bardhe / Lejla
Pesha (g) No
Garancia normale 24
Ean Code 884657420300

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni