Sale DOREZE PS4 DUAL SHOCK BLACK

DOREZE PS4 DUAL SHOCK BLACK

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 7.990 Lekë

Çmimi special 6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

DOREZE PS4 DUAL SHOCK BLACK
Marka Sony

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Kontroll i saktë

Forma dhe ndjeshmëria e analogëve dhe butonave të DualShock 4 janë rritur për t'ju ofruar një kontroll absolut në të gjitha lojërat e PlayStation 4.

Analogë më të mirë

Analoget janë të përmirësuar dhe butonat në pjesën e sipërme të levës mundësojnë saktësi të pashembullt me çdo lëvizje.

Mënyra të reja për të luajtur

Karakteristikat revolucionare si sipërfaqja me prekje (touchpad), drita dhe altoparlanti i integruar ofrojnë mënyra emocionuese të reja për të përjetuar dhe bashkëvepruar me lojërat tuaja.

Ndajeni lojën me të tjerët

Shtimi i butonit ‘Share’ bën shpërndarjen e momenteve më fantastike të lojërave tuaja aq lehtë vetëm me shtypjen e një butoni. Ngarkoni video të lojërave dhe screenshot direkt nga sistemi juaj ose transmetoni live lojën tuaj pa asnjë ndërprerje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PL0659
Marka SONY
Perdorimi Doreze per PS4
Te tjera 11 butona
Nderfaqja Wireless
Ngjyra E zeze
Garancia normale No
Ean Code 711719211983

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni