Dyqanet

Dyqani Berat
Dyqani Fier
Dyqani VIVA
Dyqani Lushnje
Dyqani Elbasan
Dyqani Belsh
Dyqani Gjirokaster
Dyqani Korce
Dyqani Durres
Dyqani Lezhe
Dyqani Fushe-Kruje
Dyqani Lac
Dyqani Shkoder
Dyqani Koplik
Dyqani Peshkopi
Dyqani Burrel
Dyqani TEG
Dyqani QTU
Dyqani Kristal
Dyqani Tregu
Dyqani Kolonat
Dyqani Profarma
Dyqani Kavaje
Dyqani Bilisht
Dyqani Sarande
Dyqani Vlore

 

Dyqani QTU
Neptun - Dyqani QTU
Qyteti: Tiranë
Adresa:Autostrada Tiranë-Durrës, Km 6
Tel: 044 50 50 50
Orari punës: 9:00-21:00
Hapsira Komerciale: 2500 m2
Neptun QTU – Dyqani më i madh i rrjetit, i vendosur në Qendrën Tregtare ”Univers”. Qendra e parë dhe më e vizituara për të bërë pazar në Shqipëri. ” Qendra Tregtare Univers ” ka një sipërfaqe prej 23,000 metra katrorë, 85 dyqane, si dhe 1,000 vende parkimi. Ndodhet rreth 6 kilometra nga qendra e kryeqytetit.

Udhëtoni këtu