ASPIRATOR BEKO CFB 9433 X

Garancia: 24 muaj
15.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO CFB 9433 X
Marka Beko

Anëtarësohu

159 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Filtra alumini

Gjatë gatimit, çdokush dëshiron që kuzhina të jetë e pastër dhe ajri i freskët. Aspiratori thith të gjithë avujt e yndyrshëm dhe erërat e pakëndëshme në ajër. Filtrat e aluminit mund të lahen lehtësisht.

Dizajn elegant

Dizajni unik i aspiratorëve Beko i dalluar për funksionimin ekselent, i shton stil kuzhinës tuaj dhe përputhet me pajisjet e tjera të kësaj marke. Teknologjia e lartë nga ana tjetër siguron pastrim optimal të ajrit.

Ndriçim i plotë

Llampat prej halogjeni ofrojnë sipas nevojave tuaja dritë intensive ose të zbehtë duke ndriçuar të gjithë zonën e gatimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0232
Kategoria Aspiratore
Lloji I THJESHTE
Gjeresia 90 CM
Fuqia thithese 365 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 53/68 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842905117
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni