Sale ASPIRATOR BEKO CTB6407 WHITE

ASPIRATOR BEKO CTB6407 WHITE

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 9.990 Lekë

Çmimi special 6.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO CTB6407 WHITE
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë

Aspiratori punon me qetësi më të lartë në krahasim me modelet e tjera. Niveli i zhurmës mund të reduktohet deri në 49 dB.


Dizajn modern dhe i pështatshëm

Aspiratori Beko CTB 6407 me ngjyrë të bardhë integrohet në mënyrë perfekte në kuzhinën tuaj. Mjafton të tërhiqni kapakun përpara për ta ndezur dhe pas përdorimit e shtyni përsëri brenda, kështu që vetëm pjesa e përparme prej inoksi mbetet e dukshme.

Filtrim perfekt i ajrit

Ky aspirator ka tre nivele shpejtësie dhe kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 275 m³/h, duke e mbajtur kuzhinën të pastër nga aromat gjatë gatimit.

Filtrat kanë përbërje metalike dhe thithin në mënyrë efiçiente të gjithë avujt e yndyrshëm të gatimit. Për të ruajtur funksionalitetin e tyre për një kohë të gjatë ato mund të hiqen dhe të lahen lehtësisht në lavastovilje.

Ndriçim i plotë

Dy llampat halogjene ndriçojnë të gjithë zonën tuaj të gatimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0287
Kategoria Aspiratore
Lloji INKASO ME SHINE
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 275 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 49/63 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842912788
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni