ASPIRATOR BEKO HCA 62640B

Garancia: 24 muaj
39.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BEKO HCA 62640B
Marka Beko

Anëtarësohu

399 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë e qetë

Niveli i zhurmës që ky aspirator prodhon varion nga 55 - 71 dB për gatim të qetë.


Tre nivele shpejtësie

Aspiratori HCA 62640 B ka tre nivele shpejtësie dhe fuqi thithëse që varion nga 249 - 537 m³/orë për të larguar të gjitha aromat e pakëndëshme nga kuzhina juaj.

Filtrim perfekt i ajrit

Të gjithë avujt e yndyrshëm që prodhohen gjatë gatimit largohen nga filtrat prej metali të këtij aspiratori. Falë materialit që kanë, filtrat janë të sigurta për t'u larë në lavastovilje.

Ndriçim LED

Përveç dizajnit modern në ngjyrë të zezë me shkëlqim dhe kontrollit me prekje, aspiratori përmban dy drita LED të cilat ndriçojnë të gjithë zonën tuaj të gatimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0313
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 537 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 55/71 dB
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842024603
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni