ASPIRATOR BOSCH DFL064W50

Garancia: 24 muaj
26.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DFL064W50
Marka Bosch

Detaje

Filtër metalik për yndyrnat

Filtrat metalike filtrojnë yndyrnat dhe grimcat e tjera të ngurta nga ajri i nxjerrë. Për të mbajtur këto filtra që të veprojnë me efikasitet maksimal, lajini ato rreth një herë në muaj me dorë ose në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0317
Kategoria Aspiratore
Lloji INKASO ME SHINE
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 400 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 59/68 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002872551
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni