Sale ASPIRATOR  BOSCH  DHL555B 53CM

ASPIRATOR BOSCH DHL555B 53CM

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 34.990 Lekë

Çmimi special 24.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DHL555B 53CM
Marka Bosch

Detaje

Një vëllim ideal i ajrit, pavarësisht madhësisë së kuzhinës suaj

Kuzhinë e vogël apo kuzhinë e madhe? Ne ju garantojmë një performancë optimale të aspiratorit, pavarësisht madhësisë së kuzhinës suaj. Për një atmosferë të këndshme, ajri i një kuzhine duhet të ndryshohet 6 deri 12 herë në orë, për të arritur këtë, volumi i ajrit dhe kapaciteti i aspiratorit duhet të përshtaten me vëllimin e dhomës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0037
Kategoria Aspiratore
Lloji INKASO I FSHEHUR
Gjeresia No
Fuqia thithese 650 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 4 nivele
Niveli i zhurmes 45 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002258508
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni