Sale ASPIRATOR BOSCH DWA061451

ASPIRATOR BOSCH DWA061451

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 31.990 Lekë

Çmimi special 22.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DWA061451
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn fleksibël dhe efektiv

Aspiratori është modeluar për t’u montuar në mur dhe ju dhuron liri në kuzhinën tuaj. Ai arrin të thithë 580 m³/orë ajër duke siguruar atmosferë optimale në kuzhinë.

Jashtëzakonisht i qetë

Performanca e fuqishmë e aspiratorit shoqërohet me nivel zhurme të ulët prej 54 dB.

Ndriçim halogjen

Për ndriçim optimal dhe konsum të ulët të energjisë aspiratori përdor llampa halogjeni.

Filtri metalik

Filtrat metalike filtrojnë yndyrnat dhe grimcat e tjera të ngurta nga ajri i nxjerrë. Për të mbajtur këto filtra që të veprojnë me efikasitet maksimal, lajini ato rreth një herë në muaj me dorë ose në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0298
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 580 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 54 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002835037
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni