ASPIRATOR BOSCH DWB06W652

Garancia: 24 muaj
35.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DWB06W652
Marka Bosch

Detaje

Dizajn fleksibël dhe efektiv

Aspiratori është modeluar për t’u montuar në mur dhe ju dhuron liri në kuzhinën tuaj. Ai arrin të thithë 650 m³/orë ajër duke siguruar atmosferë optimale në kuzhinë.

Jashtëzakonisht i qetë

Performanca e fuqishmë e aspiratorit shoqërohet me nivel zhurme të ulët prej 68 dB.

Ndriçim halogjen

Për ndriçim optimal dhe konsum të ulët të energjisë aspiratori përdor llampa halogjeni.

Filtër metalik

Filtrat metalike filtrojnë yndyrnat dhe grimcat e tjera të ngurta nga ajri i nxjerrë. Për të mbajtur këto filtra që të veprojnë me efikasitet maksimal, lajini ato rreth një herë në muaj me dorë ose në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0263
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 650 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 4 nivele
Niveli i zhurmes 68 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002714356
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni