Sale ASPIRATOR BOSCH DWB66BC50

ASPIRATOR BOSCH DWB66BC50

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 37.990 Lekë

Çmimi special 30.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DWB66BC50
Marka Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn fleksibël dhe efektiv

Aspiratori është modeluar për t’u montuar në mur dhe ju dhuron liri në kuzhinën tuaj. Ai arrin të thithë 590 m³/orë ajër dhe përshtatet me mobilimin tuaj modern.

Jashtëzakonisht i qetë

Performanca e fuqishmë e aspiratorit shoqërohet me nivel zhurme të ulët deri në 69 dB.

Ndriçim LED

Dritat e integruara LED ofrojnë ndriçim optimal të sipërfaqes tuaj të gatimit.

Filtra metalike

Filtrat metalike filtrojnë yndyrnat dhe grimcat e tjera të ngurta nga ajri i nxjerrë. Për të mbajtur këto filtra që të veprojnë me efikasitet maksimal, lajini ato rreth një herë në muaj me dorë ose në lavastovilje.

Kontroll mekanik

Aspiratori kontrollohet përmes butonave për të përzgjedhur nivelin e shpejtësisë së aspirimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0384
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 590 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 48/69 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 7900000185475
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni