ASPIRATOR BOSCH DWW097A50

Garancia: 24 muaj
69.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ASPIRATOR BOSCH DWW097A50
Marka Bosch

Detaje

Ndriçimi LED: vendosni ushqimin tuaj në qendër të vëmendjes

Ndriçimi LED përbëhet nga 6 drita të vogla LED, të cilat kanë një jetëgjatësi prej 40,000 orë pune. Me 2.7 orë punë në ditë, kjo barazohet me rreth 40 vjet. Falë fuqisë 890 lux, këto drita LED janë aktualisht mes dritave më të ndritshme në treg.

Reduktimi i nivelit të zhurmës

Në mënyrë që të flisni pa zhurma gjatë gatimit, këto pajisje Bosch janë kaq të qeta saqë vështirë do t'i vini re. Zakonisht, zhurma shkaktohet nga rrjedha e ajrit dhe fuqisë së motorit. Gjatë punimit, një pjesë e madhe e zhurmës transportohet përmes tubit të shkarkimit në pjesën e jashtme. Me ajrin qarkullues, niveli i zhurmës mund të reduktohet me 3 dB (A) duke përdorur një filter të veçantë karboni.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0280
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 90 CM
Fuqia thithese 760 m3/ore
Nr.i llambave 3
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 4 nivele
Niveli i zhurmes 54 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 7900000114383
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni