Sale ASPIRATOR ELECTROLU EFF60445OX

ASPIRATOR ELECTROLU EFF60445OX

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 35.990 Lekë

Çmimi special 24.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR ELECTROLU EFF60445OX
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Aspirator efiçient me dizajn tërheqës

Aspiratori përshatet me mobilimin modern të kuzhinës tuaj. Ky aspirator ka tre nivele shpejtësie, kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 400 m³/h dhe funksionin Breeze duke e mbajtur ajrin e freskët gjatë gatimit. Niveli i zhurmës së këtij aspiratori është më i qetë krahasuar më pajisje të tjera, madje më i ulët se një bisedë normale midis dy personave

Filtra metalik

Kostot e mirëmbajtjes së aspiratorit janë reduktuar falë përdorimit të filtrave metalik të cilat thithin në mënyrë efektive avujt e yndyrshëm dhe mund të lahen lehtësisht në lavastovilje.

Ndriçim i plotë

Dritat halogjene të instaluara në aspiratorin Electrolux do t’ju ndihmojnë të shikoni më mirë gatimet tuaja gjatë përgatitjes dhe gjithashtu kursejnë energji elektrike.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0269
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 400 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 52/62 dB
Garancia normale 24
Marka ELECTROLUX
Ean Code 7332543446001
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni