Sale ASPIRATOR ELECTROLU EFV90657OK

ASPIRATOR ELECTROLU EFV90657OK

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 67.990 Lekë

Çmimi special 39.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR ELECTROLU EFV90657OK
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Redukton në mënyrë të besueshme aromat e gatimit

Krijoni një atmosferë më të pastër për ju gjatë gatimit. Motori i aspiratorit pakëson në mënyrë efektive aromat dhe avujt gjatë gatimit, kështu që do të mund të shijoni më shumë se kurrë kohën tuaj në kuzhinë.

Filtër i pastër, ajër i pastër

Gjatë gatimit, çdokush dëshiron që kuzhina të jetë e pastër dhe ajri i freskët. Filtrat mund të lahen plotësisht duke siguruar kështu ajër më të pastër në kuzhinën tuaj për një kohë të gjatë.

Ndriçim LED

Dritat LED të instaluara në aspiratorin Electrolux do t’ju ndihmojnë të shikoni më mirë gatimet tuaja gjatë përgatitjes dhe gjithashtu kursejnë energji elektrike.

Dizajn elegant

Aspiratori ka një dizajn të hollë me xham të zi i cili ofron një pamje bashkëkohore dhe minimaliste duke siguruar një kuzhine plotë stil.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0271
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 90 CM
Fuqia thithese 550 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Opsionale
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 56/69 dB
Garancia normale 24
Marka ELECTROLUX
Ean Code 7332543495566
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni