Sale ASPIRATOR FUEGO CBCH-X1700

ASPIRATOR FUEGO CBCH-X1700

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 15.990 Lekë

Çmimi special 9.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR FUEGO CBCH-X1700
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Aspirator efiçient me dizajn tërheqës

Ky aspirator ka tre nivele shpejtësie dhe kapacitet maksimal thithjeje të ajrit prej 650 m3/orë, duke e mbajtur kuzhinën të pastër nga aromat gjatë gatimit.

Performancë e qetë

Aspiratori punon me zhurmë të ulët që arrin deri në 56 dB.

Llamba të integruara

Ndriçim perfekt. Aspiratori Fuego është i pajisur me dy llamba të integruara që ofrojnë ndriçim ideal kur gatuani. Ju do të keni gjithçka nën kontroll.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0330
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 650 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 56 dB
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000141716
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni