Sale ASPIRATOR SAMSUNG HDC6145B

ASPIRATOR SAMSUNG HDC6145B

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 17.990 Lekë

Çmimi special 12.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ASPIRATOR SAMSUNG HDC6145B
Marka Samsung

Detaje

Fuqia thithëse

Edhe nëse jeni duke gatuar shumë gjëra njëkohësisht, tre nivelet e shpejtësisë sigurojnë largimin e shkëlqyer të avujve duke eleminuar të gjitha aromat.

Filtër alumini

Filtrat e aluminit grumbullojnë të gjitha papastërtitë e avujve gjatë gatimit duke e mbajtur kuzhinën tuaj të freskët dhe janë të lehta për t’u pastruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0211
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 400 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 62 dB
Garancia normale 12
Marka SAMSUNG
Ean Code 8808993617111
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni