ASPIRATOR SAMSUNG NK24M1030IS

Garancia: 24 muaj
14.900 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR SAMSUNG NK24M1030IS
Marka Samsung

Anëtarësohu

149 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqia thithëse

Zgjidhni midis tre niveleve të fuqisë së aspiratorit sipas nevojave tuaja.

Filtër alumini

Mbani ajrin e pastër falë filtrit të lehtë për t’u mirëmbajtur prej alumini i cili kap yndyrën dhe pluhurat nga ajri. Filtri pastrohet lehtësisht pasi mund të lahet në lavastovilje.

Ndriçimi LED

Dritat efiçiente LED ju lehtësojnë shumë monitorimin gjatë gatimit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0379
Kategoria Aspiratore
Lloji INKASO ME SHINE
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 392 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 71 dB
Garancia normale 24
Marka SAMSUNG
Ean Code 8806088911175
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni