Sale ASPIRATOR SAMSUNG NK24M3050PS

ASPIRATOR SAMSUNG NK24M3050PS

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 20.990 Lekë

Çmimi special 15.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR SAMSUNG NK24M3050PS
Marka Samsung

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Fuqia thithëse

Zgjidhni midis tre niveleve të fuqisë së aspiratorit sipas nevojave tuaja.

Filtër alumini

Mbani ajrin e pastër falë filtrit të lehtë për t’u mirëmbajtur prej alumini i cili kap yndyrën dhe pluhurat nga ajri. Filtri pastrohet lehtësisht pasi mund të lahet në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0380
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 512 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 70 dB
Garancia normale 24
Marka SAMSUNG
Ean Code 8806088787671
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni