ASPIRATOR SAMSUNG NK24M5060SS

Garancia: 24 muaj
37.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ASPIRATOR SAMSUNG NK24M5060SS
Marka Samsung

Anëtarësohu

379 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontrolli me prekje

Gëzoni kontroll shumë të thjeshtë me një panel të integruar me prekje. Paneli i ndriçuar LCD është i qartë dhe i thjeshtë për t’u lexuar dhe ka të njëjtat kontrolle intuitive me prekje si një smartphone, në mënyrë që të rregulloni shpejt cilësimet me një prekje të lehtë.

Ndriçim LED

Ndriçimi i shkëlqyeshëm LED e bën të lehtë të shihni se çfarë gatuani duke shpërndarë në mënyrë të barabartë dritën mbi të gjithë sobën e gatimit. Gjithashtu dritat LED konsumojnë shumë më pak energji dhe kanë jetëgjatësi më të madhe duke ju kursyer para në faturat tuaja të energjisë dhe në koston e zëvendësimit të llampave.

Filtër alumini që mund të lahet

Një filtër alumini i qëndrueshëm dhe që mirëmbahet lehtë, mbron aspiratorin dhe zgjat jetën e motorit. Ai thith yndyrën dhe pluhurin përpara sesa të bllokojë motorin ose të pengojë rrjedhën e ajrit. Ka nevojë për pastrim çdo 3-4 javë dhe është aq i vogël sa që mund të lahet në lavastovilje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AS0381
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 668 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 70 dB
Garancia normale 24
Marka SAMSUNG
Ean Code 8806088787688
Tipi N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni