Sale BOLIER ARISTON ANDRIS RS10U/3

BOLIER ARISTON ANDRIS RS10U/3

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 10.990 Lekë

Çmimi special 7.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOLIER ARISTON ANDRIS RS10U/3
Marka Ariston

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sistem i sigurt

Bolieri është i çertifikuar si Total Safety Syste (TSS) përsa i përket nivelit të sigurisë.

Kursen energji elektrike

Rregullimi i temperaturës

Në bolier ndodhet një çelës për rregullimin manual të nivelit të temperaturës.

Shtresë mbrojtëse titanium


Bolier i sigurt dhe funksional

Seria e fundit e bolierëve Ariston Andris R është kombinimi i modernitetit dhe funksionalitetit. Teksa krenohet me dizajnin luksioz të dizajnerit Italian Umberto Palermo, Seria Andris R premton qëndrueshmëri ekstra falë një elementi ngrohjeje prej bakri dhe siguron efiçiencë të përdorimit të ujit falë teknologjisë Flexomix.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BO0063
Marka No
Kategoria Bolier
Lloji No
Permasat ne (cm) JO
Kapaciteti ne Litra 10
Materiali i brendshem Enamel
Paneli i kontrollit Mekanik
Sistem stakues PO
Garancia normale 12
Ean Code 7900000134817

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni