BOLIER ARISTON PRO R 80 H 2K

Garancia: 12 muaj
17.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOLIER ARISTON PRO R 80 H 2K
Marka Ariston

Anëtarësohu

179 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Sistem i sigurt

Bolieri është i çertifikuar si Total Safety Syste (TSS) përsa i përket nivelit të sigurisë.

Rregullimi i temperaturës

Në bolier ndodhet një çelës për rregullimin manual të nivelit të temperaturës.

Anoda prej magnezi

Anodë e madhe magnezi antikorozion.

Mbrojtja IP25

Mbrojtje IP25 nga rrjedhja e ujit.

Termostat me preçizion të lartë

Instalim i lehtë dhe fleksibël në drejtimin horizontal


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BO0037
Marka No
Kategoria Bolier
Lloji No
Permasat ne (cm) 80 x 50
Kapaciteti ne Litra 80
Materiali i brendshem Enamel
Paneli i kontrollit Jo
Sistem stakues Po
Garancia normale 12
Ean Code 5414849680289

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni