BOLIER ARISTON PRO R 80 V 2K

Garancia: 12 muaj
16.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOLIER ARISTON PRO R 80 V 2K
Marka Ariston

Anëtarësohu

169 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Siguria mbi të gjitha

Bolieri nuk përmban materiale të dëmshme si CFC dhe përmbush kriteret për mbrojtjen e mjedisit.

Teknologjia Nanomix

Më shumë sasi të ujit të ngrohtë, në sajë të tubit të veçantë të hyrjes.

Material cilësor

Depozita e çelikut është jashtëzakonisht rezistente ndaj gërryerjes.

Rregullimi i temperaturave

Lehtësi në vendosjen e temperatureës së dëshiruar.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun BO0036
Marka ARISTON
Kategoria Bolier
Lloji vertikal
Permasat ne (cm) 75.8 x 45 x 48
Kapaciteti ne Litra 80
Materiali i brendshem Enamel
Paneli i kontrollit Jo
Sistem stakues PO
Garancia normale 12
Ean Code 5414849770874

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni